Тесла визнана кращим автомобільним брендом

Тесла визнана кращим автомобільним брендом Щорічне дослідження автомобільних брендів, проведене Consumer Reports, включило до лідіруючої сімкі такі німецькі і японські марки, як Audi, Porsche, BMW, Lexus, Subaru, Kia і Mazda, але саме Tesla, яка посіла восьме місце, отримала звання провідного американського бренду, згідно містяться в табелях за результатами опитування. Схоже, Тесла забралася дуже високо, адже їх загальний результат склав 73 бали, а за результатами тесту - дорожнього 88 балів. Для порівняння, Audi, лідер загального заліку з результатом 81 бал, набрала в дорожньому тесті 86 балів. Іншими словами, Тесла продемонструвала найкращий серед усіх учасників результат в дорожніх випробуваннях.

Tesla змогла зайняти високі позиції завдяки надійності і задоволеності клієнтів, причому загальний показник був заснований на результатах бренду в цілому, а не якоїсь однієї моделі. Беручи до уваги, що компанія показала загальний результат на рівні Mazda і поступається лише один бал наступним двом виробникам, Тесла має хороші шанси увійти в трійку лідерів в наступному році.

Надійність є одним з показників, який в минулому був на низькому рівні, незважаючи на те, що Model S двічі удостоювався звання кращого автомобіля. Показники надійності раніше були виключені з «рекомендованих» рейтингів компанії в 2015 році, але, судячи з поточними результатами, Тесла повернула високі позиції в цій сфері. Мабуть, це стосується і модель X - автомобіля, виробленого з використанням передових технологій і має відмінні технічні характеристики, чиї незадовільні показники надійності і функціональності не дозволяли займати високі місця.

Цікаво, що наступними американськими брендами в рейтингу стали Buick, який посів 10 місце, і Лінкольн, 15-отримав ий рядок. Chevrolet скотився на 17-ту позицію, випередивши Cadillac і Chrysler. Форд окупував 21-е місце, GMC - 25-е. Dodge не зміг піднятися вище 27-го місця.

Тесла також виявилася серед брендів з найскромнішими модельним рядом з двох моделей поряд з Chrysler, які представляють моделі 300 і Pacifica.

Тесла визнана кращим автомобільним брендом Загальний результат рейтингу Consumer Report заснований на оцінці підсумків дорожніх випробувань, показників надійності, задоволеності клієнтів і безпеки.

У деяких містах Америки поліція вже прийняла на службу автомобілі Тесла і судячи з відгуків поліцейські дуже задоволені технічними характеристиками і можливостями отриманих автомобілів.

Оценок: 1 042
Добавлено:
0
1 042

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області