Енергоатом - тренди Х Конкурсу наукових доповідей

Енергоатом - тренди Х Конкурсу

Виконавча дирекція по ядерно - радіаційної безпеки, науково - технічної підтримки, Науково - технічний центр і Запорізька АЕС (ЗАЕС, Енергодар) перемогли в ювілейному десятому конкурсі наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК "Енергоатом", фінал якого відбувся 7-8 червня 2018 року в центральному офісі компанії.

За виробничому напряму в конкурсі взяли участь 10 співробітників НАЕК "Енергоатом". Виходячи з однакової кількості балів, які отримали номінанти, перше і друге місця конкурсної комісії довелося розділити.

В іншому обійшлося без сюрпризів. Перше місце цілком закономірно отримали молоді вчені Павло Бізюк з відокремленого підрозділу «Науково-технічний центр» та Роман Глушенков з Виконавчої дирекції з ядерно-радіаційної безпеки та науково-технічної підтримки.

Енергоатом - тренди Х Конкурсу

Друге місце взяли дівчата з Запорізької АЕС (ЗАЕС, Енергодар) Вікторія Гаврильченко і Тетяна Полякова, і теж не випадково: загальновідомо, що насправді чоловіки прийшли в IT-сферу завдяки жінкам, а ніяк не навпаки. Вони представили доповіді «Програмне забезпечення для повірки системи дистанційного контролю зусиль СДКУ-1000» і «Автоматизована система організації заповнення стенду для відомчої повірки нейтронного аналізатора розчину бору».

Третє місце зайняв представник Хмельницької АЕС Олександр Бянов з цікавою, але поки дорогої для впровадження технологією доповненої реальності, яку він пропонує використовувати в навчальних процесах.

Енергоатом - тренди Х Конкурсу

Трохи простіше було визначитися комісії з соціально-профспілкового напрямку, адже тут змагалися тільки 6 представників компанії. Перше місце в цій номінації посіла Тетяна Соловіцкая, молодий представник Запорізької АЕС, яка представила аналітичне бачення вирішення проблеми власного житла для молодих працівників.

Друге і третє місця отримали Олена Твердохліб з Південно-Української АЕС з пропозиціями щодо компенсації частини вартості найму житла з метою утримання молодих працівників в галузі і Тетяна Федорова з Рівненської АЕС, яка проаналізувала можливості корпоративних ЗМІ України в забезпеченні розвитку культури безпеки.

За матеріалами сайту www.energoatom.kiev.ua

Оценок: 1 181
Добавлено:
0
1 181

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області