ASAP RESCUE, АСАП ЭМС ХОТТАБИЧ

ASAP RESCUE

Квітень 2014

Перший добровольчий екіпаж в зоні АТО на Слов'янському напрямку. Екіпаж надавав медичну, евакуаційну, а також іншу гуманітарну допомогу військовим підрозділам в зоні дії блокпостів населених пунктів Билбасівка, Слов'янська, Райгородка, Лиману і об'єкта «Карачун».

Липень 2014

Перший екіпаж «Хоттабич» під брендом «ЕМС RESCUE» забезпечував евакуаційну підтримку 25 Окремою повітряно-десантній бригаді і підрозділам Національної гвардії України в ході боїв за Дебальцеве, Вуглегірськ, Шахтарськ. Екіпаж надавав медичну, евакуаційну, а також іншу гуманітарну допомогу військовим підрозділам в зоні дії блокпостів населених пунктів Золоте, Попасна, Дебальцеве, Вуглегірськ.

Вересень 2014

Відбулося об'єднання декількох волонтерських і добровольчих медичних екіпажів в групу «EMC ASAP RESCUE», яка забезпечувала підтримку підрозділам Збройних Сил України та Національної гвардії України. Екіпажі надавали медичну, евакуаційну, а також іншу гуманітарну допомогу військовим підрозділам в зоні дії блокпостів населених пунктів Золоте, Попасна, Дебальцеве, Вуглегірськ, Авдіївка, Водяне, Піски.

4 листопада 2014

Реєстрація БО БФ АСАП ЕМС Хоттабич як фінансово-координаційного центру проведення рятувальних операцій в зоні АТО ресурсами волонтерської групи екіпажів реанімобілів.

2015

Офіційна реєстрація ГО «ASAP RESCUE». Добровольцями на реанімобілі було проведено понад 9000 виїздів для надання медичної та евакуаційної допомоги. Екіпажі волонтерів на реанімобілі взаємодіють з ВСУ і забезпечують підтримку на території, що становить 30% фронту.

Екіпажі задіяні на напрямках: Широкино-Чермалик, Піски-Водяне-Авдіївка-Торецьке-майорських-Зайцеве-Жованка, Світлодарськ-Троїцьке.

ASAP RESCUE

Станом на 2018 рік, на жаль, потреба в "ASAP" не зникає. Парамедики, медики, водії і волонтери досі на фронті, до сих пір рятують життя.

ASAP RESCUE

Залежить від народної підтримки? УСЕ!- паливо на реанімобілі та санітарний транспорт;

- стан і справність техніки. Дороги і бездоріжжя Донбасу не залишають шансів навіть підготовленим позашляховиків. Щоб транспорт не підводив, він повинен бути справним. Не можна допустити, щоб через поломки машини кого не змогли врятувати. Час - це найбільший друг чи ворог смерті. Чим швидше пораненого доставлять до лікувального закладу і віддадуть в руки фахівців, тим більше шансів у нього вижити і жити. Тому і такі великі борги за ремонт;

- забезпечення екіпажів. Про життя в польових умовах, мабуть, можна не писати. Очевидно, що облаштування локацій і забезпечення їх необхідним вимагає постійних витрат;

- забезпечення добровольців. 500 грн в тиждень для особистих потреб. Раніше виплачували щотижня, зараз ресурсів в такому обсязі не надходить. На жаль. 500 грн в тиждень в знак того, що їхня праця цінують, що вона - потрібна, що людям не байдуже до тих, які є прикривають їх від війни.

Ефективний і потрібен "ASAP" - можете запитати бійців і цивільних, з якими ми працюємо працювали. Ви можете подивитися перелік нагород, матеріали в ЗМІ або особисто запитати щось конкретне.

Знову ж: залежить робота організації тільки від народної підтримки. Якщо народ скаже: "Ви нам не потрібні", ми будемо змушені сказати те ж бійцям на передовій на різних ділянках фронту і цивільним, які п'ятий рік живуть під вогнем.

Ми віримо в добро, і воно таки переможе. Незважаючи на все - переможе. А ви?

Основні рахунки, які забезпечують життєдіяльність місії "ASAP RESCUE":

ремонти: * 5168 7573 0733 4872 *

паливо: * 5168 7573 0733 3031 *

Забезпечення: * 5168 7573 0733 4922 *

Або банер допомоги на одному з наших сайтів:

Сайт ГО "ASAP RESCUE" https://asap-rescue.com/#donate

Сайт БО "БФ" АСАП ЕМС "Хоттабич" http://www.hottabych.org.ua

Разом з Вами таки бути добру!

Не забувайте, що війна - не десь там далеко в Україні, і тримають лінію фронту не чужі діти, не чужі батьки, брати, сестри, друзі.

Ілля Джонович Лисенко Dmytro Koziarskyi

Оценок: 1 157
Добавлено:
0
1 157

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області