Дрифт у Львові 10-11 червня 2017

Дрифт у Львові 10-11 червня 2017 Ось уже третій рік поспіль в Україні чотирьохетапні змагання з дрифтингу національного масштабу беруть свій старт в легендарному Львові. 10-11 червня 2017 року на майданчику «Арена Львів» стартує перший етап української першості з самій видовищній і ефектній автомобільної дисципліни - дрифтингу, підготовлений Вінницької федерацією драгрейсингу і дріфту (VFDD).На радість автолюбителям і прихильникам дріфту запах паленої гуми на крутих віражах траси, хвилі адреналіну і густі клуби диму з-під коліс автомобілів - учасників змагань наповнять трасу Belshina Drift Competitions of Ukraine - на старті всеукраїнської серії змагань з дрифтингу у Львові. Машини потужністю близько 700-800 кінських сил вже проходять підготовку і останні технічні доопрацювання, для того щоб видовищно проноситься мимо глядацьких трибун, їдучи в гонитві за головним титулом виключно боком, в декількох міліметрах від корпусу машин суперників.

Організатор змагань Вінницька федерація драгрейсингу і дріфту (VFDD) очікує на першому етапі змагань з дрифту близько 40 кращих українських пілотів, не виключено також участь зарубіжних гостей. Крім трійки фіналістів - призерів минулого року - Олександра Гринчука, Дмитра Іллюка, Микити Лук'янова, давати на трасі крутого кута в культурній столиці України готуються і інші пілоти українського дріфтингу. Львів першим побачить нову п'ятірку свіжих і супер-потужних машин підготовлених саме для участі в змаганнях з дрифту.

У порівнянні з минулими сезонами дріфту, змагання 2017 року виявляться в рази жорсткіше, а парні заїзди істотно красивіше. Спеціально трансформована конфігурація траси змагань змусить учасників їхати настільки близько і настільки димно, наскільки це можливо в реаліях сучасного дріфту. Принцип «важче пілотам - цікавіше глядачам» проявить себе у всій красі на Belshina Drift Competitions of Ukraine.

Перший етап сезону - це завжди певний виклик пілотам, організаторам і звичайно глядачам, він по праву задає тон всій майбутньої серії і формує інтригу для прийдешніх баталій з дрифтингу в Україні.

Нагадаємо що змагання з дрифту стартують 10 червня 2017 року у Львові.
Оценок: 2 192
Добавлено:
0
2 192

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області