У 2017 році Україна перейде на літній час вже скоро

Україна перейде на літній часУ 2017 році Україна перейде на літній час вже скоро, в ніч на останню неділю березня. Стрілки годинника необхідно буде перевести на годину вперед рівно о 3 годині ночі 26 березня.

Після переходу на літній час 26 березня, в Україні зникне різниця (на 1 годину) з московським часом (в Росії годинник вже не переводять).

Нагадаємо Вам, що стрілки годинника з метою економії енергії використовується на освітлення в темний час доби, переводять на літній і зимовий час, починаючи з далекого вже 1981 року. Раніше передбачалося, що восени 2012 року Україна в останній раз переведе час на своєму годиннику і залишиться у другому часовому поясі. Але наш уряд це питання, на пряму пов'язане з економією енергоносіїв так і не розглядал, тому українці продовжують як і раніше переводити свої годинники двічі на рік.

Минулої осені через неправильне трактування нашими журналістами постанови Кабміну про переведення годинників, в пресі повідомлялося, що Україна переходить на зимовий час вже в останній раз. Але в Кабінеті міністрів спростували дану інформацію, повідомивши громадськості, що дана постанова скасовує літній час в Україні тільки до весни 2017 року. Згідно з процедурою, кожен раз час в країні переводиться окремою постановою уряду.

У світі перехід на сезонний час здійснюється сьогодні більш ніж в ста країнах світу. Не переводять годинники в Росії, Японії, Китаї, Казахстані, Киргизії. У минулому 2016 році від переведення годинників відмовилася і Туреччина. Сьогодні турки живуть за літнім часом.

Нагадаємо коли переводять годинники в 2017 році - 26 березня, о 3 годині ночі на 1 годину вперед.
Оценок: 822
Добавлено:
0
822

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області