Евакуатор - незамінний спецтранспорт в Києві

эвакуатор З настанням весняного тепла в Києві, та й по всій Україні різко збільшується кількість Дтп що вчиняються з необережності водіїв і значно збільшується кількість автомобілів які через виниклі в дорозі технічних несправностей вимагають негайної доставки на станцію технічного обслуговування. Ось саме для подібних ситуацій існує такий вид автомобільного спецтранспорту як евакуатори.

Даже самий престижний і дорогий автомобіль може виявитися пошкодженим в дорожній аварії. Якщо в дорожньо-транспортній пригоді серйозно постраждають деякі його механізми, транспорт може тимчасово втратити керованість і його власник уже не зможе їхати на ньому до тих пір, поки його не полагодять. Якщо автомобіль постраждав серйозно, то доставити його туди, де його можна буде полагодити, під силу спеціальним транспорту з платформою, який називається евакуатор.
 
Через слизькі дороги, поганої видимості і недотримання водіями (або пішоходами) правил дорожнього руху час від часу автомобілі стикаються один з одним, внаслідок чого як мінімум втрачають свій бездоганний вигляд (і добре ще, коли обходиться без людських жертв). Кожному автомобілісту слід усвідомлювати і розуміти, що він може потрапити в аварію і зберігати або в кишені сорочки, або в блокноті стільникового телефону контактний номер фірми, що пропонує евакуацію постраждалих автомобілів туди, де їх можуть відремонтувати.
 
Зазвичай компанії, які здають в оренду евакуатори, здійснюють свою діяльність цілодобово, так як аварії трапляються і в світле, і в нічний час доби через погане освітлення деяких ділянок дорожнього полотна. Викликати евакуатор може абсолютно будь-яка людина, але перед завантаженням автомобіля на платформу йому доведеться підтвердити оператору евакуатора свої права на автомобіль шляхом пред'явлення документів на нього - це робиться з профілактичною метою, щоб ніхто не міг за допомогою евакуатора перевезти кудись не власний, а викрадений автомобіль. Навантаження автомобіля на платформу евакуатора здійснюється після того, як спеціальні пристосування, що входять в конструкцію евакуатора, охоплять колісні диски автомобіля і піднімуть його в повітря (існує й інший спосіб завантаження автомобіля іншим типом евакуатора).
 
Після того, як автомобіль виявиться на платформі евакуатора, оператор даного спецтранспорту відвезе його туди, куди накаже замовник - в його гараж, на СТО або туди, де купують биті автомобілі. Сьогодні евакуатор використовуються не тільки потрапили в ДТП водіями, але і співробітниками дорожньої поліції тоді, коли їм необхідно прибрати автомобіль, припаркований там, де парковка забороняється. Вартість послуг евакуатора в Києві і інших містах України зазвичай залежить від кілометражу і деяких інших чинників. 
Оценок: 869
Добавлено:
0
869

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області