Електронне тонування автомобіля

Електронне тонування автомобіля Цей вид тюнінга підвищить комфортабельність автомобіля, і за нього не оштрафують. Ця розробка з'явилася зовсім недавно, але вже почала розвиватися в декількох напрямках.Електронне тонування по підрозділяється принципом роботи.

- Електрохромом називають плівку, оброблену складом, що змінює прозорість скла.
- Електронна тонування виготовляється з 3 шарів скла, змінює світлову проникність під впливом шару електроліту.
- Хамелеоном називається тонування, що складається з декількох стекол, що володіють можливістю змінювати оптичні характеристики.
регулювання тонування

Світлопроникність регулюється зміною сили струму, що подається до шару спеціальної речовини, нанесеного на скло. В шарі містяться рідкі кристали, що змінюють свій стан при впливі електроструму. Купуючи жорсткість, вони змінюють кут заломлення світла, затінюючи скло.

Затемнення починається з країв і поступово доходить до середини. Повний перехід в інший стан займає близько п'яти хвилин. Після подачі струму на шар електроліту кристали переходять в рідкий стан і збільшують проникність скла. За цим принципом працюють ВСЕ ЕЛЕКТРОННІ тонування КРІМ СМАРТ-спеціальних плівок.

Переваги електронного тонування скла авто

Ця технологія стала настільки популярною завдяки своїм перевагам:

- Немає претензій від співробітників Поліції. Тонування передніх стекол в Україні заборонена, але якщо її усунути на місці - водій звільняється від сплати штрафу. Відповідно, досить відключити тонування при появі працівника поліції.
- Автомобіль на стоянці не дає можливості побачити, що знаходиться в салоні.
- Електронне тонування позбавляє водіїв від засліплення сонцем і фарами зустрічних автомобілів. Крім цього, вона не пропускає ультрафіолет і зберігає прохолоду в салоні при спеці.
- Системи тонування почали оснащуватися автоматичними системами, підбирають оптимальні режими.
- Хороші параметри. Для роботи цієї тонування досить дуже малої струму, вона безвідмовно працює в спеку і холод.
послідовність установки

Виготовлення плівки за індивідуальним замовленням. Оскільки скла в автомобілі відрізняються за видом і розміром - для кожного робиться окреме замовлення.
Для наклейки плівки на бокове скло його потрібно зняти. Для цього розбирається обшивка дверей і механізм підйому.
До плівці підключається мікропроцесор і кнопка для управління прозорістю скла. Провід з невеликим запасом, потрібним при підйомі і опусканні скла, ховаються в дверний обшивці.
Лобове скло оклеивается на місці, без його демонтажу. При наклейці бажано використовувати спеціальні пристосування, придбавши їх в автомобільному магазині.
Нагадаємо всім автолюбителям України що порушення Правил і Стандартів тонування скла автомобіля тягне за собою штраф. Сьогодні Національна поліція все більш жорстко контролює технічний стан автомобілів на дорогах України, і якщо ви затонували свій автомобіль з порушеннями, то штраф за це не змусить себе довго чекати.

Не порушуйте ПДР!
Оценок: 2 035
Добавлено:
0
2 035

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області