Збільшилася кількість крадіжок спецтехніки в Києві

 Сильно тривалий економічна криза в Україні і різке погіршення матеріального благополуччя населення привели країну до погіршення криміногенної обстановки і великого збільшення кількості викрадень будівельної спецтехніки в Києві та інших містах Украіни.Проблема з крадіжкою будівельної спецтехніки в 2016 році загострюється все більше з кожним календарним місяцем. Вартість сучасного обладнання та спеціальної будівельної техніки в рази більше ніж вартість сучасної іномарки навіть бізнес класу.
Саме з цієї крамольною причини сьогодні авто викрадачі все більше звертають увагу на дорогу будівельну техніку, яка зберігається і охороняється значно гірше ніж улюблена машина сім'ї і стоїть на багато дорожче.

Чи не для кого сьогодні не секрет що власники спецтехніки в більшості випадків безлаберно відносяться до її зберігання та охорону. Досить часто спостерігаються ситуації коли екскаватор навантажувач або інша техніка тижнями стоїть на практично занедбаній і не охороняється будівельному майданчику.

Виходить ситуація коли для викрадача викрасти екскаватор легше ніж авто, а його заробіток на цьому злочині значно буде більше при мінімальному ризику.

Крадіжка будівельної техніки

Як повідомляють на будівельному порталі «Баутехрент» протягом 2016 кількість викрадених у законних власників екскаваторів-навантажувачів та іншої спецтехніки будівельного призначення тільки в Києві вже перевищила два десятки.

Компанії пропонують оренду спецтехніки в Києві та області змушені вживати більш жорстких заходів з контролю за місцезнаходженням і зберіганням власного парку техніки.

На сторінках сайту по оренді екскаваторів і спецтехніки «Техрент» https://tehrent.com.ua можна знайти масу корисної інформації яка допоможе оперативно і якісно захистити власну техніку від зазіхань викрадачів і вандалів розбирають дороге будівельне обладнання на запчастини і для здачі в металобрухт ,

Зберігайте свою будівельну техніку правильно, на охоронюваних, освітлюваних майданчиком і бажано під наглядом цілодобового відеоспостереження в режимі онлайн, і бажано в районі патрулювання поліції на авто.

Для повного контролю за переміщенням техніки рекомендуємо обладнати її супутниковими системами моніторингу встановленими в самих важкодоступних місцях на механізмі. Створюйте максимальні технічні труднощі для викрадачів при спробі запуску або викрадення техніки.

Максимальну ефективність мають протиугінні не стандартні засоби виконані власними руками людиною мають відповідні знання і розуміє процедуру викрадення.

Наші умільці здатні винайти і застосувати для охорони будівельної спецтехніки величезну масу всяких "прибамбасів" які в рази зменшують шанси власника постраждати від угону особистої будівельної спецтехніки.

ПАМ'ЯТАЙТЕ - чим гірше економічна обстановка в країні, тим більше уваги кримінальні елементи будуть приділяти крадіжок дуже дорогої спеціальної техніки, екскаваторів, бульдозерів та інших видів.

Захищайтеся від крадіжки спецтехніки всіма доступними способами і методами.
Оценок: 1 048
Добавлено:
0
1 048

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області