Евакуатор Київ ціна замовити

евакуатор київ Сьогодні велика кількість автомобілів на дорогах Києва призвело до того що дорожній трафік став дуже щільним і агресивним, а якщо в цю ситуацію додати кілька бездарних водіїв і водіїв які відверто купили собі водійські посвідчення то в результаті ми отримуємо дуже вибухонебезпечну ситуацію на дорозі в якій постійно знаходиться робота для евакуатора і мобільного технічної допомоги.
Сьогодні велика кількість автомобілів на дорогах Києва призвело до того що дорожній трафік став дуже щільним і агресивним, а якщо в цю ситуацію додати кілька бездарних водіїв і водіїв які відверто купили собі водійські евакуатор посвідчення то в результаті ми отримуємо дуже вибухонебезпечну ситуацію на дорозі в якій постійно знаходиться робота для евакуатора і мобільного технічної допомоги.Завдяки наявності численних служб евакуації автомобілів в Києві таких як Евакуатор-центр замовити евакуатор в Києві сьогодні стало справою двох хвилин і одного телефонного дзвінка диспетчеру служби яка займається евакуацією автомобілів після дтп або технічної поломки на дорогах міста і області.

Для того щоб виконати замовлення евакуатора вам достатньо одного дзвінка диспетчеру служби Евакуатор-центр і після узгодження всіх обставин перевезення вашого автомобіля диспетчер в знайде найближчий до вас евакуатор і організовує його подачу під навантаження.

Залежно від завантаженості вулиці і району де знаходиться ваша машина час подачі евакуатора складе від 15 хвилин до 30. Завдяки власній диспетчерській службі та постійному моніторингу місця розташування наших машин ми відправляємо Клієнту під навантаження найближчий евакуатор ціна при такому підході до організації процесу евакуації виходить істотно нижче ніж ціна пропонована в інших компаніях.

Замовлення евакуатора ціна

Для того щоб замовити евакуатор в будь-якому районі Києва вам достатньо зателефонувати за телефонами 0974459575 або 0931012422 в наш офіс і повідомити про своє місцезнаходження і характер поломки або пошкодження автомобіля.

Ваше замовлення евакуатора ми готові прийняти цілодобово без свят і вихідних і надати вам евакуатор в найкоротший термін.

Якщо ви з вашим автомобілем потрапили в біду, то поліція і ми завжди готові надати вам професійну допомогу.

Ми працюємо у всіх районах міста. У районах Оболонь, Виноградар, Куренівка, Борщагівка, Троєщина, Дарниця час подачі машини близько 10 хвилин. У центральних районах Печерськ, Майдан, Солом'янський, Шевченківський та на Подолі час подачі евакуатора дуже залежить від трафіку.

Пропонуємо послугу перевезення спецтехніки будівельної та дорожньої по Києву і області.

Попередньо розрахувати вартість послуги евакуатора можна за допомогою нашого онлайн калькулятора вартості послуг. Звертаємо вашу увагу що це приблизний розрахунок і він не є абсолютним.

БРОНЮВАТИ евакуатор Київ цена договорная доступний для послуг цілодобово. Ми пропонуємо послуги з евакуації автомобілів і перевезення спецтехніки в Києві, Київській області та по Україні.
Оценок: 1 311
Добавлено:
0
1 311

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області