В Україні стартує відеофіксація порушень ПДР

Звертаємо увагу українських водіїв, автолюбителів, власників автомобілів що в Україні з 1 числа червня місяця 2016 стартує автоматична фіксація порушень пдд повністю автоматична система виконує фіксацію всіх порушень правил дорожнього руху (учасниками руху) на дорогах Києва і країни. Як заявив в інтерв'ю одному виданню заступник. голови Національної поліції і керівник апарату Костянтин Бушуєв обкатуватися і діагностуватися система автоматичної фото і відео фіксації порушень ПДР буде в Києві, а потім нововведення розповсюджуватиметься на інші області.За його словами, новітня система автофіксації порушень буде запущена тільки в тестовому (діагностичному) режимі, а вже до кінця 2016 дана система вже зможе заробити самостійно і повноцінно.
Зарубіжний досвід щодо впровадження систем автоматичної фото відео фіксації порушень ПДР прямо вказує що введення подібної практики роботи правоохоронних органів (поліції) для залучення до відповідальності (адміністративної та кримінальної) порушників здатне скоротити статистику аварійності на дорогах України на 30% », - зазначив у своєму інтерв'ю Бушуєв.

Наша система автоматичної фіксації порушень ПДР працювати у нас буде як в країнах всієї Європи. Після фіксації порушення квитанції по зафіксованим приладами в автоматичному режимі порушень відразу будуть надходити на домашній і електронну адресу власника авто (саме власника) разом з доданими фото - відеодокази.

Ми вам нагадаємо що в минулому 2015 Україна неспішно почалася реформа ДАІ, основним з правил якої була автоматична реєстрація порушень правил дорожнього руху на всіх дорогах України.

Автоматична система фіксації порушень ПДР

Система автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху впроваджувана на Україні покликана якісно поліпшити рівень роботи Національної Поліції і виключити можливість корупційних дій її співробітників при фіксації і оформленні будь-яких порушень правил дорожнього руху.

Крім Києва камери автоматичної фіксації порушень встановлено вже в кількох містах України. Наприклад в Кривому Розі вже давно працює камера на кільцевій розв'язці «95 квартал» і фіксує порушення і номери автомобілів порушників.

Читайте інші новини на сторінках сайту https://police-press.info/ будьте в курсі подій.
Оценок: 2 210
Добавлено:
0
2 210

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області