Увага! «Синій Кит»!

Увага! «Синій Кит»! На просторах мережі Інтернет ще в минулому році з'явилися дивні групи в соціальних мережах, що закликають підлітків взяти участь в так званих «квест-іграх». Правоохоронні органи помітили, що саме з проходженням етапів подібних віртуальних завдань зросла кількість самогубств в країні.Спочатку гра викликає великий інтерес у дитини і породжує великий азарт: «А чи зможу я? А що вийде? Що буде далі?". Спочатку потенційним жертвам пропонують виконати просте завдання: щось намалювати або нашкрябати на руці або іншій частині тіла.

Слід зазначити, що абсолютно всі завдання носять спочатку суїцидальний характер. Чому? Приступаючи до виконання завдання першого етапу, як правило, підлітку пропонується незначно пошкодити (зробити невелику подряпину, садно) частина тіла. Притому перевага віддається переважно рукам. Зверніть увагу, що саме на руках дуже добре видно і близько до поверхні розташовані вени! Потім кожне завдання трохи ускладнюється, що викликає у дитини ще більший азарт. Зрештою, підліток доходить до фіналу, де необхідно покінчити з собою. На щастя, далеко не всі діти вирішуються звести рахунки з життям. Саме такі жертви змогли розкрити очі суспільству щодо ігор в соціальних мережах.

Кожне завдання ретельно продумується організаторами, які поступово намагаються психологічно натиснути на дитину. Зробити це неважко, адже часто діти грають в пізній час доби, коли свідомість наполовину дрімає, втомленими після денних навантажень.
Психологи стверджують, що підбурювачі до самогубств через соціальні мережі таким чином втілюють свою «владу», свою «волю», яку просто фізично не можуть висловити в реальності через відсутність сили або сміливості. Також вони висувають гіпотезу про те, що такі особи є власниками великих комплексів неповноцінності або страждають психічними розладами.

В Інтернеті все частіше з'являється інформація про те, що подібні групи ( «Синій Кит», Тихий Дон »і ін.) Планують провести заходи, що викликають масовий суїцид. Батькам необхідно в обов'язковому порядку відреагувати на дану інформацію незалежно на те, в якій мірі вона достовірна. Зверніть увагу на ваше чадо: чи змінилося у нього настрій і поведінку, з чим це може бути пов'язано, як часто він проводить час за комп'ютером і чим він займається. Терміново варто бити тривогу, якщо дитина прагне виходити на прогулянки по ночах і на його тілі з'явилися подряпини, написи і інші садна. Можливо, варто звернутися до психологів, або в поліцію (якщо батьки не можуть самостійно акуратно впливати на дитину).
Єдиним вірним способом для вирішення даної проблеми є приділення батьком більшої уваги своїй дитині. Частіше бувайте з ним поруч, гуляйте, спілкуйтеся, проводите дозвілля разом, станьте для дітей кращим другом. На жаль, уряд навряд чи зможе вплинути на створення і контроль подібних груп, так як знайти віртуального злочинця вельми важко.
Оценок: 1 359
Добавлено:
0
1 359

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області