Перший гібридний кросовер для поліції

Перший гібридний кросовер для поліції Кросовер з економічної комплектацією - спільний проект Національної поліції в рамках Кіотського протоколу. Японія вже не перший рік працює в Україні в спільних проектах. За цей період вдалося реалізувати ряд програм. Як повідомила прес-служба поліцейський кросовер Національної поліції, що в кінці другої тижні липня буде презентовано новий автомобіль кросовер марки «Mitsubishi Outlander».
Все реалізується в рамках Кіотського протоколу: хоча проект позабюджетний, він дасть можливість закупити понад 6 сотень автомобілів з гібридною установкою. У спільній роботі взяло участь Міністерство екології та природних ресурсів. Глава міністерства Арсен Аваков під час інтерв'ю журналістам назвав терміни здійснення даної програми - вже восени кросовери будуть у наших правоохоронців.
Він у своїй промові підкреслив, що пріоритетними ці автомобілі будуть в першу чергу для груп швидкого реагування, а також патрульної поліції. ЕТА 2016 року марка, вона укомплектована силовий гібридною установкою. Завданням номер один буде в першу чергу розподілити сучасну техніку для підрозділів поліції різного рівня. Внаслідок цього у співробітників буде відмінна комплектація, і вони зможуть чітко реагувати на ситуації, що склалися, а також чітко виконувати різні службові завдання.

Новий кросовер для нової поліції

Було зроблено попередні розрахунки по економічності даного авто - щорічно на паливі вдасться скоротити витрати в розмірі 3-ох сотень млн. гривень. Після того як Національна поліція підтвердить необхідність даної комплектації, обов'язково повинен відбутися процес тендера за прозорою процедурою.

Що стосується Кіотського протоколу, то він ще був підписаний в 1997 році. Він передбачає для тієї країни, яка його підписала, скорочення викидів двоокису вуглецю в процентному відношенні більше 5 відсотків в порівнянні з 1990 роком. Особливістю даної угоди є те, що країна має квоту і її надлишок, може продати ці частини іншій країні. Сама машина готова не тільки до нормальних дорогах, але і не створить проблем по бездоріжжю.

Для відомства таке нововведення і поповнення - важлива складова частина для роботи поліції. Необхідною ця машина буде для груп швидкого реагування, адже вони задіяні в маленьких населених пунктах і містах. Машини зможуть застосовувати в зоні бойових дій АТО. Машини також додатково обладнали раціями, відео реєстраторами. Вони дадуть можливість знизити викиди газів в 6 разів. Автомашини даної марки об'єднують в собі 1 Бензиновий мотор і 2 електромотора з приводом на всі 4 колеса, існує можливість працювати тільки на електричному приводі.

Максимум запас ходу складає майже 900 км, в режимі роботи електроприводу - трохи більше 50 км. На 100 км машина вживає майже 2 л палива, викиди газів - 44 г / км. Розвиває швидкість більше 150 км / ч. Також у них з'являться проблискові маячки і системи акумуляторної підзарядки. Для того щоб успішно реалізувати програму в чітко відведений термін, була створена робоча група, яка представляла кілька міністерств. В результаті Глава Національної поліції Х. Деканоїдзе виділила важливість основних складових реалізації даного проекту.
Вона підкреслила, що поповнення автопарку дасть можливість впровадити в реальність нові стандарти в роботу Національної поліції. Про презентацію економного кросовера в кінці другого тижня липня цього року повідомила прес-служба Національної поліції і запросила всіх бажаючих журналістів та представників ЗМІ за попередньою акредитації.

Матеріал підготували Сергій Дворський.
Оценок: 1 706
Добавлено:
0
1 706

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області