Найсексуальніша дівчина-поліцейський

Найсексуальніша дівчина-поліцейський З моменту початку роботи Поліції в Україні її співробітники змогли відчути себе справжніми зірками. Популярність у народу співробітників правоохоронних органів різко зросла. Нових правоохоронців стали запрошувати на фотосесії на вулиці і навіть викликати на дні народження і весілля.Така підвищена увага і призвело до курйозних ситуацій.

Чарівній дівчині Мілевич Людмилі працює в Київському підрозділі Поліції і визнаною однією з найсексуальніших співробітниць оновлених правоохоронних органів України начальство заборонило під час несення чергування спілкуватися з пресою.
Таке рішення було прийнято керівництвом поліції після скандалу який вибухнув через фотографії Мілевич на афішах які запрошують на комерційне захід вхід на яке коштував близько ста гривень.

Сама Людмила Мілевич стверджує що рекламувала цей захід винятково як волонтер і жодної оплати за це не отримувала. Фотографії використовувалися без форми і соотвественно до поліції відношення не мають.

Новий скандал за участю поліцейських

Не встиг затихнути скандал з рекламою авторалі як Людмила Мілевич знову опинилася в центрі скандалу на цей раз пов'язаного з рекламою вечірки в одному з розважальних закладів Києва на якій поліцейська повинна була за запевненням реклами стати родзинкою вечора.

Людмилі знову довелося виправдовуватися. Цього разу з'ясувалося що її фотографії в рекламі використовували без її відома і участь в цій рекламній компанії, а також в проведенні вечірки вона жодного не приймала.

Як сказав в одному зі своїх інтерв'ю старший інспектор патрульної служби міста Київ Максим Ущенко що бували ситуації коли поліцію викликають і на весілля і на дні народження, а по приїзду просто просили сфотографуватися, але грошей поліцейські ні коли не брали і не просили. А ось просто сфотографуватися з поліцейським якщо ввічливо про це попросити.

Читайте інші новини на сторінках газети Поліцейська преса і будьте в курсі останніх подій і новин в світі, Україні.

Нова служба - велопатрулі поліції почав працювати в декількох районах курортного Маріуполя.
Оценок: 5 080
Добавлено:
0
5 080

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області