Дрифт на автодромі Чайка в Києві 8 липня 2018

Дрифт на автодромі Чайка в Києві 8 липня 2018

Шукайте куди куди піти 8 липня 2018 роки? На Чайці, в Києві, буде проходити найочікуваніший яскравий захід зі світу українського автоспорту - United Drift Challenge. Даний захід організовує Ukranian Drift Federation (UDF).8 липня на автодромі Чайка зберуться всі небайдужі до автомобільного спорту і любителі дріфту.

Дрифтинг в Києві, він же Дрифт - по суті своїй це шоу яке збере професіоналів дрифтерів, любителів і новачків, для них шоу стане новим щаблем у кар'єрі, одкровенням і досвідом. Однозначно для всіх любителів автоспорту і яскравих видовищ це незабутня подія збере масу глядачів, які зможуть своїми очима побачити, що може пілот сучасного прокачаного дрифт кара, на власні очі побачити яскраве автошоу і класний професійний дрифт в Києві # спешунадріфт8іюля.

Дрифт 8 липня 2018 у Києві

Вся гонка на треку буде перед вашими очима. Нашим глядачам дрифт подобається в першу чергу саме тому, що з однієї точки весь заїзд як на долоні, неймовірний приплив емоцій, яскравих моментів, все - безпосередньо від старту до фінішу. Серед шанувальників автоспорту дріфту знадобилося зовсім небагато часу щоб реально стати популярним екстремальним видом автоспорту в світі.

Сьогодні цей напрям автоспорту завойовує заслужену популярність в Україні, завдяки нашим пілотам ми стали конкурентної країною, займаємо високі призові місця по Європі!

Потужні автомобілі (з двигунами потужністю до 1000 л. С.), Які йдуть в заметі на швидкості до 150 км / год катастрофічно близько один до одного не дадуть Вам залишитися в стороні. Яскраве головне видовище шоу - парні заїзди. У них беруть участь кращі пілоти України та зарубіжжя. Наш чемпіонат з дрифту 8 липня збере кращих дрифтерів Польщі, України, Литви, Латвії.

8 липня на Чайці стиль і професіоналізм пілотів оцінять досвідчені професійні судді, троє з різних країн. Тому в об'єктивності суддівства в цьому році сумніватися не доводиться. Як правило дрифтинг проходить на невеликому відрізку трека з відмінним оглядом автодрому Чайка. Суддями оцінюються швидкість, кут входження авто в занос, майстерність виконання, стиль. Але найяскравіші це парні заїзди, для яких оцінюється синхронність виконання пілотами, близькість проходження треку, мінімальна відстань до кордону траси.

Дрифт на автодромі Чайка в Києві 8 липня 2018 Раніше це називалося контраварійного водіння і виходом з критичної ситуації, сьогодні перетворилося в ідею гонки. Вас чекають тонни адреналіну, яскравих моментів. Все паузи між заїздами дрифтерів будуть заповнені незабутніми шоу розважальними виступами. Також для Вас і вашого комфорту буде працювати ціла структура автодрому: дитячі майданчики, точки харчування, спортивні різноманітні розваги, фотосесії.

United Drift Challenge 2018 Київ не просто захід на Чайці, це виступ, наступний відбір кращих пілотів, це ціла концепція автошоу на Чайці.

Не знаєте куди піти 8 липня в Києві? # Спешунадріфт8іюля Дрифт на автодромі Чайка в Києві чекає вас і подарує масу незабутніх вражень. Початок заходів і виступів - 12 годин. Дістатися до місця проведення можна на громадському транспорті - маршрутка номер 743 д, 744, автобус 37 а від метро Житомирська.

Оценок: 976
Добавлено:
0
976

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області