29 квітня в Києві пройде еко-фестиваль «ЧістоFest»

29 квітня в Києві пройде еко-фестиваль «ЧістоFest»

29 квітня в 12:00 у Гідропарку, на центральній локації щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції Let's Do It!, Ukraine, відбудеться масштабний еко-фестиваль під назвою «ЧІСТОFEST». Основний напрямок і головна мета фестиваль «ЧІСТОFEST» є висвітлення всіх екологічних проблем в Україні та креативні пошуки їх вирішення з використанням сучасних технологій.

На території фестивалю можна буде ознайомитися зі школою ОСМД, унікальной командой «Зоокомплекс» і іншими організаціями, які доведуть усім, що бути еко-відповідальними сьогодні - це можливо, цікаво, дуже просто і життєво необхідно.

Також під час фестивалю будуть підведені підсумки сьомої щорічної екологічної акції Let's Do It, World! Ukraine. Під час проведення фіналу «ЧІСТОFEST» на локації, в столичному Гідропарку, відбудеться виставка стіннівок «Екологія починається з мене», створених учнями різних загальноосвітніх шкіл.

29 квітня в Києві «ЧістоFest»

Інформаційна довідка для читачів:Let's Do It, World! - це громадська організація, яка працює в Україні, яка реалізовує 5 щорічних національних проектів і близько 60 локальних, діє в 24 областях країни і об'єднує в своїх рядах понад 1 млн. учасників.

Організація є частиною міжнародного руху Let's Do It, World!, В який входить вже 113 країн і близько 17 млн. учасників по всьому світу, для того, щоб піклуватися про екологію і чистоту планети.

Відкриття фестивалю 29 квітня в 12:00 у Гідропарку, Київ

.
Оценок: 908
Добавлено:
0
908

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області