Кіевзелентрой відкрив нові 10 пунктів прийому зношених автомобільних покришок

Кіевзелентрой відкрив нові 10 пунктів прийому зношених автомобільних покришок У Києві КО «Кіевзелентрой» відкрило нові 10 пунктів прийому зношених автомобільних покришок на базі міських районних управлінь по догляду за зеленими насадженями.

Переробкою відпрацьованих шин зібраних на цих пунктах буде займатися компанія «Мебіус Груп».Пункти прийому зношених шин організовані сьогодні на базі кожного управління КП УЗН районах Києва. Працювати вони будуть за графіком нашої виробничої бази, тобто щодня з 8 до 17:00, і навіть у вихідні дні тут завжди є охоронець, який може вам підказати, куди скласти відпрацьовані шини. В принципі, такі пункти прийому розраховані на звичайних міських автомобілістів, які сезонно змінюють шини і часом абсолютно не знають, куди подіти використані покрішкі.

Покрішкі приймаються абсолютно безкоштовно - повідомила Ольга Манько, керівник КП УЗН Подільського району.

Адреси пунктів прийому зношених шин в Києві:

майданчик у парку «Покал» (Голосіївський район),
провулок Герцена, 6 (Шевченківський район),
вул. Тростянецька, 58 А (Дарницький район),
Залізничне шосе, 61 (Печерський район),
вул. Електротехнічна, 26 (Деснянський район)
вул. Дмитрівська, 16 А (Подільський район),
пр-т Визволителів, 6 (Дніпровський район),
вул. Бетховена, 8 (Святошинський район),
пр-т Степана Бандери (Московський), 26 (Оболонський район)
вул. Новопольова, 95 (Солом'янський район).

За доступною нам статистикою щорічно в Україні накопичується більше 150 000 тон використаних автопокришок. І тільки 8% з них йдуть сьогодні безпосередньо на утилізацію, а решта часом просто викидаються на неконтрольовані міські звалища. Сьогодні тільки в Києві налічується близько 1 мільйона автомобілів, тому правильна утилізація використаних шин в столиці є досить серйозною проблемою, яка потребує свідомого ставлення міської влади і активної участі людей в її вирішенні.

Окремо відзначимо що кінцевим продуктом переробки шин є адсорбент вуглецевий (пріменяемій сьогодні для ліквідації розливів нафтопродуктів) і сама обічная гумова крихта, яка використовується в покритті дитячих майданчиків і беговіх доріжок на стадіонах.
Оценок: 968
Добавлено:
0
968

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області