Старт 25-го спортивно-благодійного пробігу «Пробіг під каштанами»

Старт 25-го спортивно-благодійного пробігу «Пробіг під каштанами» 28 травня 2017 року на Михайлівській площі в Києві відбудеться старт 25-го спортивно-благодійного легкоатлетичного пробігу під назвою «Пробіг під каштанами». На честь 25 річного ювілею «Пробіг під каштанами» організовується традиційний забіг в самому серці нашої столиці.У 2017 році найбільш масовий і популярний спортивно-благодійний проект України святкуватиме своє 25-річчя. Найперший «Пробіг під каштанами» пройшов в далекому вже 1993 році. На старт тоді вийшли 150 бігунів і пробігли 5 км по дорогах Києва з Майдану Незалежності до площі Перемоги. 25 років тому, було складно було передбачити, що пізніше Пробіг стане не просто найпопулярнішим спортивно-благодійним проектом в Києві і Україні, а й покладе початок традиції загальної благодійності в нашій країні.

«Озираючись назад, я з гордістю кажу, що« Пробіг під каштанами »досяг значних результатів, - каже Ірина Кузнєцова, ініціатор і вже довгі 25 років незмінний організатор заходу« Пробіг під каштанами ». Наш Пробіг спочатку був тільки благодійним, і ми відразу фокусировали свої зусилля на комплексному вирішенні певної проблеми. Першими нашими реципієнтами був Центр допомоги дітям, які постраждали в результаті Чорнобильської аварії, познее ОХМАТДИТ. А з 2000 року - Центр дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві. За час підтримки Центру ми придбали різноманітне і унікальне, обладнання на загальну суму понад 4 000 000 грн. Завдяки всім учасникам Пробігу в 2010 році в цьому Центрі з'явився тоді єдиний в Україні апарат «Штучне серце», а в 2013 році - 3-й в Україні контрапульсатор ЦС 300 (апарат, який створений для підтримки кров'яного тиску у найменших пацієнтів центру під час проведення операції). У 2015 році ми придбали нову плату для ангіографічної установки, і саме завдяки цьому за рік більше 2 000 дітей змогли пройти необхідне обстеження і були прооперовані на даному апараті. За рахунок зібраних коштів було встановлено пральний комплекс і переобладнана система опалення Центру.

«Пробіг під каштанами» «Пробіг - це сьогодні в першу чергу, люди, - додає Галина Філімонова, керівник «Пробіг під каштанами 2017». Без них звичайно не було б самого проекту, його досягнень і надій, які він щорічно дарує тисячам українських сімей. У цьому році, в рамках заходу ми хочемо розповісти про наших учасників, адже саме завдяки їм сьогодні нашому Пробігу - 25 років. Виставка PROBEG25 - це не просто зібрання предметів, це цілі історії абсолютно реальних людей, що біжать під каштанами в Києві вже чверть століття. Особлива цінність цих історій звичайно в тому, що кожна з них рятує життя ».

В рамках 25-го «Пробігу під каштанами» в Києві вперше пройде парад корпоративних команд - дуже яскраве шоу, яке демонструє соціальну відповідальність і спортивний дух бізнесу в Україні.

Зустрічаємося на старті!

Нагадаємо що 25-й «Пробіг під каштанами» стартує о 09:00, 28 травня, 2017 на Михайлівській площі в Києві. Не запізнюйтесь!
Оценок: 1 195
Добавлено:
0
1 195

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області