Густий туман - природне явище для мегаполісу

Густий туман Столичне управління Держслужби з НС намагається заспокоїти киян і гостей міста: стверджуючи що густий туман, який накрив місто і передмістя в даний час міста є природним явищем.

Спікер відомства Світлана Водолага запевняє киян і гостей столиці, що в Києві сьогодні немає масштабних пожеж і подій, які могли б в силу своєї специфіки спровокувати такий дим. І як прогнозує Укргідрометцентр, також з ранку 9 березня вони передають що в Києві буде дуже густий туман, а видимість на дорогах столиці буде від 200 до 500 метрів, можливі пориви вітру не більш 3 м / с.

Природне явище яке виникло сьогодні в Києві не дає можливості нижнім верствам атмосфери підніматися вгору, і в результаті продукти промислового виробництва, вихлопні гази автомобілів накопичуються в нижніх шарах утворюючи густий туман. Служба отримала велику кількість заявок, і наша техніка виїхала на кордон Києва та Київської області для візуальної перевірки всього периметра столиці на наявність можливих пожеж. За отриманою інформацією від наших колег з Київської області, на території області масштабних пожеж не виявлено - заявила речник управління.

За словами спікера, на протязі доби столичні рятувальники тричі за викликом виїжджали на ліквідацію різних загорянь трав'яного настилу, але це були незначні пожежі. Площа спалаху склала всього близько 200 кв. метрів - зазначила вона, і не могла бути причиною туману в Києві.

Столична адміністрація також повідомляє, що такий густий туман пов'язаний тільки з погодними умовами і спостерігається сьогодні метеорологічний серпанок зникне відразу ж, як зміняться погодні умови в місті, зокрема, збільшиться інтенсивність руху повітря в нижніх шарах атмосфери.
Оценок: 866
Добавлено:
0
866

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області