Конкурс краси для котів пройде в Києві

Конкурс краси для котів 4-5 березня 2017 року рамках Міжнародної виставки кішок клубу «Роял Феліно» в Києві, в Українському Домі пройде черговий конкурс краси для представників сильної статі сімейства котячих під назвою "Містер Мурр". За звання найкрасивішого джентельмена серед котів на виставці будуть змагатися коти найрізноманітніших порід і видів - від гігантських до мініатюрних, до лисих до пухнастих.
Також в програмі виставки буде проведено конкурс «Золота молодь» - в якому юні обдарування вусатих-смугастих яскраво заявлять про себе і змагатимуться між собою в номінаціях кошенят і юніорів.
Всі два дні буде проходити конкурс серед кішок, на якому кваліфіковані міжнародні експерти федерації FIFe з Чехії, Польщі та Фінляндії обиратимуть кращих пухнастиків з кращих.
Всього в конкурсах за два дні візьмуть участь близько 200 кішок, більше 30 різних порід з різних українських і європейських кошачих розплідників.
Конкурс краси для котівЗа традицією на виставці будуть представлені різноманітні зоотовари, а також подарунки і сувеніри котячої тематики ручної роботи.Вартість входу на виставку котів: 50 грн і 30 гривень пільговий квиток.Діти до 7 років, пенсіонери, члени багатодітних сімей та учасники АТО - безкоштовно.

Звертаємо Вашу увагу що виставка буде проходити: 4 і 5 березня 2017 року з 10.00 до 19.00 годині, в Києві, в Українському домі за адресою вулиця Хрещатик будинок 2.
Оценок: 1 265
Добавлено:
0
1 265

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області