Чемпіонат України з дрифту 19 червня 2016 року

Чемпіонат України з дрифту 19 червня 2016 року

19 червня 2016 року легендарна траса автодрому «Чайка» (Київ) приймає черговий етап Чемпіонату України з дрифтингу і запрошує всіх бажаючих відвідати змагання, отримати масу адреналіну і яскравих емоційних вражень.

19 червня на автодромі Чайка буде проведено київський етап Чемпіонату України з дрифту на вже перевіреному ділянці траси, тільки в цьому році організатори змагань з дрифту в Києві запланували внести кілька додаткових змін в хід проведення та організації заходу.

На глядачів чекають деякі зміни в оформленні траси на якій будуть дріфтовать учасники, її орієнтири, організації місць для глядачів і інші зміни які покликані додати видовищності змагань та зручності для пілотів.

Українська Дрейф Федерація, Макс Міллер і український Дрейф Виклику 19 червня 2016 року запрошують всіх бажаючих на київський Автодром Чайка за незабутніми враженнями на чемпіонат України з дрифту # спешунадріфт19іюня початок о 12 годині.

Дрифт на Чайці 19 червня 2016 року

Тренувальні заїзди учасників змагань будуть починатися після медичної комісії о 10.00.


О 12.00 короткий брифінг для преси і глядачів.


Потім буде дано офіційний старт першим заїздів.


Вартість квитків від 250 гривень (при попередньому замовленні) до 1500 гривень за квиток VIP класу.


Кожен купив квиток абсолютно автоматично ставати учасником розіграшу оплачені поїздки для двох на Red Bull Car Park Drift 2016 р Дубаї.


Для участі достатньо сфотографуватися з своїм квитком, прикріпити хештег # спешунадріфт19іюня і викласти фотографії в Фейсбук або іншу соціальну мережу.


Не забудьте зарядити фотоапарати і свої смартфони. Діліться враженнями правильно.


Ще більше новин на сайті Поліцейська Преса спеціально для вас.

Оценок: 1 137
Добавлено:
0
1 137

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області