В Києві пройшов Vll Міжнародний конкурс "Premier"

Vll Міжнародний конкурс "Premier" 3 3 до 5 березня 2017 року в Києві пройшов Vll Міжнародний конкурс "Premier".

Першу премію здобули талановиті дітки з вокального ансамблю "Деліз " музичної школи з міста Красногорівка Донецької області під орудою Свіріденко Катерини. Украінська пісня у виконанні Трофимчук Мирослави, Трофимчук Анастасії, Жукової Марії, Коломієць Аліни, Якуби Ганни, Архипової  Олександри, Діденка Данила просто зачарувала членів жюрі та глядачів.

Завдяки підтримки СІМІК омріяна поїздка для діток стала  реальністю.

Міжнародна поліцейська автокорпорація ІРМСU мала задоволення та честь забезпечити транпортом перевезення конкурсантів по Києву та вшанувати переможців іменними презентами. Міжнародний конкурс "Premier" Смачне літературне чаювання створила для юних гостей столиці  бібліотека на Кавказькій ЦБС Солом'янського району міста Києва. Захоплюючі розповіді дитячої письмнниці Марії  Морозенко та книги в подарунок з автографами автора стали для них приємною несподіванкою.

Започатковано нову сторіночку співпраці на побудову мирного завтра Украіни - СІМІК ,музична школа м.Красногорівка, IPMCU та ЦБС Соломянського района м. Києва.

Раніше вже проводився візит обдарованих дітей Донеччини до Києва, та концертів у шпиталі і Київському військовому ліцеї імені І.Богуна.

Матеріал підготував Олександр Мельник.

Оценок: 1 586
Добавлено:
0
1 586

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області