Международное полицейское ралли 2017

Международное полицейское ралли 2017Дороге співдружність автогонщиків,я радий вас сердечно привітати в окрузі Оберпфальц в місті Регенсбург. Ми зустрічаємося в четвертому за величиною місті Баварії. Це місто має багато чого запропонувати, наприклад він резиденція єпископа і світове спадщина ЮНЕСКО.

Місто Регенсбург знаходиться на самій північній точці Дунаю. Це дає можливість зробити приїзд сюди різноманітною подорожжю. Крім собору ви не повинні втратити можливість оглянути «Кам'яний міст ». При відкритті це був єдиний міст через Дунай між Ульмом і Віднем. Протягом 800 років це був єдиний твердий міст через Дунай в Регенсбурзі.

Зі спортивного у нас 2-й тур IPMC чемпіонату Європи на програмі. Кожна десята секунди може мати вирішальне значення в фіналі - так що захоплюючі пробіги знову гарантовані.

Організатор цього року - Bceoбщій німецький автомобільний клуб південній Баварії (ADAC Südbayern Е.В.). після відмінного досвіду, який IPMC з автомобільним клубом придбав, я знаю, що ралі в Регенсбурзі в хороших руках. З боку президії доступний Томас Майер для допомоги і порад. IPMC Президія чекає з нетерпінням зустрічі з вами і бажає всім учасникам безаварійного приїзду.

Ми сподіваємося на численне участь, адже ми вперше в цьому регіоні. немає сумнівів в тому, що тут є багато чого виявити і знайти можливість для близьких дружніх відносин.

З спортивним привітом Рейнхард Мозер. Президeнт МПАК (IPMC)
Оценок: 1 064
Добавлено:
0
1 064

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області