Нагороди переможцям від IPMCU

Нагороди переможцям від IPMCUНещодавно віце-президент Міжнародної поліцейської автокорпорації України Сергій Малярчук здійснив робочу поїздку до Луцька та Ужгорода, де зустрівся з керівництвом патрульної поліції цих областей. У ході зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та взаємодії, зокрема, участь представників патрульної поліції Волині та Закарпаття у ювілейному 70-му "зірковому автопробігу", якій Міжнародна поліцейська автокорпорація IPMCU влітку цього року проводитиме у Німеччині.


А переможцям автозмагань, що проходили минулого року в рамках 69-го "зіркового автопробігу" у Польщі, патрульним з Волині Олені Чабан та Андрію Раковцю і закарпатцям Мирославі Яцолі та Артуру Слободянюку Сергій Малярчук вручив почесні грамоти Міжнародної поліцейської автокорпорації України. Волинському керівнику Олександру Вовченку був вручений кубок та диплом. Такі ж відзнаки були вручені керівнику патрульної поліції Закарпаття Юрію Марценишину.

Наостанок Сергій Малярчук висловив впевненість, що представники патрульної поліції Волині та Закарпаття успішно виступлять на змаганнях поліцейських Європи, що відбудуться цього літа в Німецькому місті Регенсбург .

Андрій Дворський

Оценок: 1 176
Добавлено:
0
1 176

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області