Підсумки зоряного року 2016 пробігу

Підсумки зоряного року 2016 пробігу Щорічно в рамках міжнародного спортивного заходу всі, хто захоплений автомобільним і мотоциклетним спортом і входять до складу Міжнародної поліцейської автомобільної корпорації IPMC (Міжнародна поліція автомобільна корпорація), зустрічаються в одному з європейських міст.Цього року організатором проведення спортивних соревнованій- спортивне мотоциклетне об'єднання «Лицарів АПИ Knight Riders» польського міста Лодзь.

Делегацію українських клубів по автомобільному і мотоциклетного спорту IPMCU в Польщі перший віце представляв-Сергій Дворський Президент. На реєстрацію до «Атлас Арені» прибули кілька сотень учасників з 8-ми країн Європи, де урочисто відбулося відкриття автопробігу. Урочисте відкриття та закриття 69-го Зоряного пробігу пройшло в приміщенні головної спортивної арени міста Лодзь, «Атлас Арени».

Вперше взяли участь в подібних міжнародних змаганнях патрульні поліцейські з Луцька та Ужгорода. Традиційно під час відкриття 69-го Зоряного поліцейського пробігу Президент IPMC Президент Рейнхард Мозер вручив призи клубам і окремим учасникам за подолання великої дистанції до місця проведення заходу.

Участь команди в змаганнях IPMCU

Участь команди в змаганнях IPMCUВеликим сюрпризом на відкритті була жеребкування і передача Кубка ім. Ріхарда Вебера на один рік ОДЕСЬКИЙ IPMCU клубу. Переможці не приховували почуття гордості і радості в зв'язку з отриманою нагородою.Під час проведення спортивної програми не обійшлося без сюрпризів: неодноразово суддівська бригада з-за сильного вітру та проливного дощу змушена була припиняти змагання.

Але все-таки навіть ці перепони не перешкодили українським учасникам гідно виступити. Патрульний поліцейський Андрій Раковець з Луцька показав хороший результат, за що він був нагороджений кубком «Учасника Європейського чемпіонату 2016 в категорії« Легкові автомобілі ».

Також серед українських клубів вагомих результатів досягли Мирослава Яцола, Юрій Яковенко, Артур Слободянюк, Андрій Дворський та Олена Чабан, які в загальному клубному заліку зайняли гідне 8-е місце і були заохочені пам'ятними сувенірами.

Під час насиченої програми учасники мали можливість поспілкуватися в неформальній обстановці і зав'язати дружні контакти. У передостанній день програми відбувся пробіг поліцейських на мотоциклах і авто вулицями міста Лодзь польського. Велика кількість людей на вулицях міста вітали гостей і знімали їх на відео.

Рух учасників починалася з «Атлас Арени» і тривало до центру міста. Там з урочистою промовою виступила бургомістр міста пані Ханна Жданівська. Під час закриття програми хвилюючим моментом для всіх присутніх була передача прапора IPMC, який символізує наступний ювілейний 70-й Зірковий пробіг 2017 року ЙОГО організатору (клуб ADAC) з міста Регенсбург німецького. Після цієї урочистої церемонії всі взялися за руки і дружно заспівали гімн IPMC. Що стосується перспектив, то вже визначено організатор пробігу і на 2018 рік. Їм виявилися представники італійського Лачес. Мальовнича природа цієї місцевості сприятиме як проведення змагань, так і активного відпочинку.

Матеріал підготував Сергій Дворський
Оценок: 880
Добавлено:
0
880

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області