Кинути палити - краще рішення в будь-якому віці

Кинути палити - краще рішення в будь-якому віці Кинути палити - краще рішення в будь-якому віці. Однак це вдається далеко не всім.Дослідження показують, що майже 60% курців знову беруться за сигарету вже в перший тиждень після прийнятого рішення. В даний час з'явилася надія, що домогтися успіху допоможе новий аналіз крові. Вчені Університету штату Пенсільванія знайшли спосіб визначити за аналізом крові, з якою швидкістю організм людини розщеплює нікотин. І швидкість ця у всіх різна. Це нове знання може значно підвищити допустимість успіху при відмові від куріння.

Нікотин вважається однією з речовин, здатних привести до сильної залежності. Як тільки його рівень в організмі знижується, людина відчуває сильну потребу закурити і запалює нову сигарету. Швидкість розщеплення токсину індивідуальна і відрізняється від людини до людини. Тому експерти припускають, що більш швидке розщеплення ускладнює відмову від куріння.

У поточному дослідженні, результати якого були опубліковані, взяли участь 1240 чоловік. Кров учасників досліджувалася на предмет нормальної або повільній швидкості боротьби організму з нікотином.

Добровольцям давали нікотиновий пластир, препарат варениклин або використовували ефект плацебо. Всі учасники могли при бажанні отримати консультацію психолога.

Оцінка отриманих даних показала, що люди, організм яких справляється з нікотином з нормальною швидкістю, досягали кращого ефекту з прийомом варенікліна. Нікотиновий пластир їм майже не допомагав. Ті, у кого швидкість розщеплення нікотину в організмі була повільною, мали більше шансів на успіх із застосуванням нікотинового пластиру. Проте вони частіше страждали від побічних ефектів препарату.

Згідно з новими даними, аналіз крові курців допоможе швидше позбутися від шкідливої звички і збільшить шанси на перемогу над собою.

Однак відмова без підтримки все-таки досить скрутний момент. За даними дослідників, тільки близько 4% тих, хто кинув палити змогли дотримуватися свого рішення протягом року самостійно. Рекомендується все ж боротьбу за здоров'я супроводжувати прийняття важливого рішення підтримкою професійного психолога.
Оценок: 780
Добавлено:
0
780

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області