Естетична косметологія - усунення будь-яких недоліків зовнішності

Естетична косметологія Сьогодні досить багато різних факторів надають згубний вплив на здоров'я і зовнішність людини. На жаль, погана екологія, стресові ситуації, неправильний спосіб життя, незбалансоване харчування - все це негативно позначається на зовнішності. В результаті можливе погіршення обміну речовин, схильність до надмірної ваги, передчасні зморшки, «синці» під очима, целюліт та інші проблеми.Складно самостійно поліпшити здоров'я, відновити шкіру, повернути колишню красу. В такому випадку необхідно звертатися за допомогою до досвідчених косметологів. Сучасні косметологічні центри надають своїм клієнтам ряд послуг по омолодженню й оздоровленню шкіри.

Естетична косметологія спрямована на ліквідацію різних недоліків зовнішності: пігментних плям, акне, дрібних зморшок і так далі. Кожен вид косметологічних послуг, по суті, створений для того, щоб зробити будь-яку людину красивим і чарівним.

Професійна естетична косметологія включає в себе наступні програми:

- Чистка шкіри обличчя. У косметологічних центрах найчастіше рекомендують різного виду пілінги: лазерний, кислотний, кораловий, феноловий, ензимний і інші. Також застосовується механічне чищення особи.

- Корекція фігури. На основі оцінювання загального стану здоров'я, ознайомлення з гастрономічними звичками, вагою і статурою клієнта складається персональна програма, спрямована на коригування недоліків фігури людини. Подібного плану програми включають в себе різного виду масажі, озонотерапію, обгортання.

- Омолодження шкіри обличчя: ліфтинг, лазерне шліфування, методика підтяжки обличчя.

- Антицелюлітна програма: спеціальні антицелюлітні масажі та процедури обгортання.

- Плазмаферез або процедура очищення крові застосовується для відновлення і омолодження організму людини.

- Контурна пластика - напрямок в косметології, яке сприяє розгладженню зморшок, відновленню пружності шкіри.

- Лікування вугрової висипки на основі застосування різних методик: косметології апаратного типу, косметичної чистки особи, кріомасаж і так далі.
Однак слід враховувати той факт, що естетична косметологія даватиме позитивні результати тільки в тому випадку, якщо людина сама буде стежити і правильно доглядати за власною зовнішністю і фігурою.
Ідеальним можна вважати поєднання естетичної косметології та фітнес турів для схуднення пропонованих різними компаніями в Києві. Після проходження процедур в центрі косметології і короткого фітнес туру з досвідченою командою ви маєте всі шанси стати зовсім іншою людиною. Зміни торкнуться як вашого зовнішнього вигляду, так і змінитися ваше внутрішнє світогляд і сприйняття здорового способу життя.
Оценок: 3 593
Добавлено:
0
3 593

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області