Заходи безпеки дорожнього руху

Заходи безпеки дорожнього руху title= Минулого тижня розпочався місячник безпеки дорожнього руху. Він 12 Сентября закінчиться. Це стосується всіх областей України.Його метою буде проведення ряду заходів, які будуть супроводжуватися профілактичної та роз'яснювальної роботою.

Це крок зроблений не просто так. Статистика говорить сама за себе, число ДТП на дорогах України в порівнянні з минулими роками збільшилася майже на 42%, кількість постраждалих - досить висока. Було відзначено, основні причини ДТП на дорозі: водіння в нетверезому стані, перехід пішоходів дороги в невстановлених для цього місцях, перевищення швидкості руху, де обмеження все ж існує.
Спочатку був розроблений план дій проведення даного місячника. Увага буде приділена вихованню серед громадян культури поведінки на автошляхах. Визначено окремі місця, де найчастіше відбуваються аварії. У цих ділянках будуть нести патрулювання в посиленому режимі. Поліцейські будуть проводити об'їзди дорожніх мереж, які можуть належати до так званим аварійним.

В рамках цього заходу передбачається і перевіряти автомобілі. Підстава для цього існує однозначно: число вкрадених автомашин становить 7 тис.! Номери вкраденої машини можуть бути будь-які, а паспорт - підроблений. Але зупинка буде небезпідставною. У патрульний поліцейський буде при собі список вкрадених автомобілів і водій зможе зажадати його пред'явити, якщо вважатиме його зупинку незрозумілою або безпідставної. Запрошуються всі громадські активісти, організації та представники ЗМІ для участі в спільних патрулюваннях, а й проведення інформаційних компаній. На сьогодні є очевидним, що кожен другий громадянин країни порушує правила дорожнього руху.

Тому тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати горезвісну статистику. Під час брифінгів анонсованого заходу було відзначено, що до патрулювання будуть залучатися співробітники Національної Гвардії.

Спільна робота патрульних і співробітників митниці

В Одеській області співробітники митниці спільно з патрульною поліцією в рамках місячника безпеки дорожнього руху перевіряти будуть машини, які не мають української реєстрації. За участю самих таких машин відбувається досить значна кількість аварій на автошляхах України. Визначити власника такого авто практично неможливо, адже бази контролю над цими іномарками просто немає. Знижено акцизи на ввезення іномарки.

Хоча ажіотажу масового ввезення машин з-за кордону не спостерігається, але часто громадяни не володіють інформацією, які у них є підстави управління машинами з Польщі, Литви та Молдови на території даної області. Увага буде зосереджена для виявлення порушень законодавства митниці.
Оценок: 836
Добавлено:
0
836

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області