Собака відкусила руку жінці

Собака відкусила руку жінціУ київському районі Оболонь собака, так званої бійцівської породи стафф-тер'єр, вдень напала на проходила повз неї жінку. Представник інформаційного ресурсу УНН повідомляє що тварина встигла відкусити частину руки постраждалій жінці (що проходила мимо собаки) перед тим, як застрелено було підоспілими співробітниками поліції Оболоньського району. Це подія трапилася в районі Оболонь (в зведення поліції) занесено.
За даними національної Ветеринарної Асоціації США, по Які розраховані результатами підрахунку статистики смертельних випадків, що сталися від нападу собак зареєстровані за минулі 25-30 років, були названі 10 порід собак які визнані найбільш небезпечними в суспільстві.
На 10 Місці Опинився Добродушний сенбернар, що розводиться як собака-рятувальник. Він представляє потенційну загрозу за рахунок розміру і сили своєї. В руках невмілих (вихователів) господарів цей пес ризикує стати вельми небезпечним для оточуючих людей незалежно це його власники або сторонні люди.
9-е місце дісталося німецькому догу, однією з найбільших (по висоті) світі. Сьогодні її спеціалізація - полювання. Великі розміри і наявність гострих мисливських інстинктів здатні зробити це тварина небезпечним при неправильній дресируванню.

На восьмій позиції чау-чау. Вже давно вчені визначили, що порода ця є однією мабуть з перших, які з'явилися на Землі. Тому, її еволюційний шлях розвитку від вовка краток вельми, що обумовлює її потенційну небезпеку для людей. Ці собаки здатні (тому є приклади) напасти на людину знаходиться поруч просто від нудьги.

Сьоме місце дісталося красеню доберманові, який є службовою собакою використовуваної американською поліцією. Агресивна поведінка та скверность характеру собаки цієї породи вже стала темою для анекдотів.

Аляска маламут опинився на шостому місці списку. Ця порода з'явилася завдяки схрещуванню вовка і їздовий собаки. Вона одна з найбільш старих порід на планеті. Маламут як робоча собака потребує постійно в високих навантаженнях на організм. Їх великий недолік може зробити його агресивним.

На п'ятій позиції метис дикого вовка і собаки. Ця помісь сьогодні собаківниками не зізнається окремою породою, але вона внесена до списку, тому що по суті має вовчими (дикими) звичками і розвиненими від природи здібностями до полювання.

4-е місце належить симпатичною сибірської хаскі. Порода хаскі є однією зі списку найдавніших собак на землі. Гени хаскі не відрізняються від вовчих. Великий недолік постійних фізичних навантажень зробить собаку, добродушне тварина на вигляд, агресивним і зовсім некерованим.
На третьому заслуженому місці по агресивності поведінки і характеру німецька вівчарка.

Друга сходинка рейтингу дісталася сьогодні ротвейлеру. Дана порода характеризується хаотичними спалахами агресивності поведінки, які швидко проходять. За статистикою в США щорічно від нападу ротвейлерів гине кілька людей.

Перша позиція рейтингу заслужено дісталася Американський пітбультер'єр. Статистика говорить що за минулі 25-30 років в США пітбулів було вбито більше 60 осіб, а від травм отриманих в результаті нападу пітбулів постраждало в рази більше людей. Пітбуль сьогодні активно застосовується спецслужбами і поліцією різних країн світу.

Напад собаки

Цікаво ще й те що найбільш поганим характером мають невеликі собаки, такі як спанієль, такса. Ці дві породи (хоч як це парадоксально) покусали більше людей за останні роки, ніж інші разом всі взяті породи собак.
Подія яке відбулося на Оболоні зайвий раз вказує на необхідність контролю за заводчиків і власниками собак належать до бійцівським породам на державному рівні.
Інші події і зведення поліції на сторінках журналу «Поліцейська преса».

Будьте пильні і обережні з своїми і чужими собаками !!!
Оценок: 4 274
Добавлено:
0
4 274

Схожі публікації


Останні новини

Чемпіонат світу з мотокросу в Бучі
18-19 травня, у місті Бучі поблизу Києва відбудеться грандіозний
Новини Києва і області